1999 Yılından Bügüne,
Tereddütsüz Kalite Anlayışı!


1999 yılında kurulmuş olan Sabancı İnşaat, en iyi hizmeti vermek için kaliteden ödün vermeden en iyi şekilde işleyişini sürdürmekte ve kendini geliştirerek yeni yaşama ayak uyduran yapısıyla çalışmalarını devam ettirmektedir.
 

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan Sabancı İnşaat, kuruluşundan bu yana ''insana saygı'' ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yüttüğü inşaat işleriyle, gerekse ürettiği konut projeleriyle sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.
 

Sabancı İnşaat, kurulduğu 1999 yılından beri inşaa ettiği bir çok projenin akabinde yeni bir yaşam vaat eden yepyeni projeleriyle her daim ilerlemeye devam edecektir.

Sabancı İnşaat ana strateji olarak, temel faaliyet alanı olan inşaat & taahhüt sektöründeki özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir. Gelişme ve büyüme stratejisi ise, taahhüt alanında kazanılan yıllara dayalı deneyim ve birikimin, ulusal ve uluslararası gelişim fırsatı görülen diğer iş alanlarına yatırımcı kimliğiyle yansıtılması temelinde yapılandırılmıştır.

Vizyonumuz

Sabancı İnşaat'ın en önemli vizyonu; faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmektir. Aynı zamanda Sabancı İnşaat ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak için vizyonu doğrultusunda çalışmaya devam edecektir.
 

Misyonumuz

Sabancı İnşaat'ın en önemli misyonu; öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermektir. Bu bağlamda uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek, her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak amacıyal çalışmalarına devam edecektir.